Медведчук прийшов до Венедіктової за підозрою, а в неї був “дзвінок” (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
19:57 12.05

Кум Володимира Путіна і голова політради партії “ОПЗЖ” Віктор Медведчук прийшов до Офісу генпрокурора за підозрою у державній зраді, підписаною напередодні, але його очільниця Ірина Венедіктова не прийняла депутата через “дзвінок”.

Медведчук прийшов до Венедіктової за підозрою, а в неї був “дзвінок” (ВІДЕО)

Відповідне відео опублікувала прессекретарка ексгенпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

“Прийшов Медведчук отримати підозру із рук Генпрокурорки, а у неї …дзвінок”, – написала Сарган.

На відео можна побачити, як Медведчук та його однопартійці (Вадим Рабінович, Ілля Кива) стоять в приймальні Офісу генпрокурора. Співробітниця повідомляє, що Ірина Венедіктова не може зустрітися з ними, оскільки наразі зайнята важливою розмовою, яку немає можливості перервати.

Вона запропонувала звернутися до першого заступника генпрокурора, але ті відмовилися. Чи було врешті-решт вручено підозру Медведчуку — невідомо.

Нагадаємо, 11 травня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді народним депутатам від “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку.

Їм висунули звинувачення за трьома епізодами: щодо розкрадання державних надр, передачі таємної військової інформації та підривної діяльності. Зокрема, слідство встановило, що Медведчук і Козак передали російській стороні морське газове родовище Глибока в Азовському морі, вартість запасів у якому оцінюється у 38 млрд грн.

Сьогодні, 12 травня, Медведчук прибув в Офіс генпрокурора.

Великий Київ у Google News

підписатися