Медальний залік Олімпіади: першими йдуть японці, Україна — на 47 позиції

Автор: Любава Лисичкіна
20:25 27.07.2021

Збірна Японії стала новим лідером медального заліку на Олімпіаді, обійшовши конкурентів з Китаю та США.

Як повідомляє офіційний сайт змагань,  після чотирьох днів змагань японці змогли очолити рейтинг нагород у Токіо.

Японія має в активі 10 золотих, три срібних та вісім бронзових медалей. Загалом 18 нагород.

Команда США завоювала 25 нагород. Але тільки дев’ять із них золоті, вісім срібних та бронзових.

Китай має дев’ять золотих, п’ять срібних та вісім бронзових. Загалом 21 медаль.

Збірна України опустилася із 42-го на 47-ме місце. В активі українців тільки три бронзових нагороди. Також на 47 місці команда Казахстану.

Зазначимо, що наразі на рахунку України – три Олімпійські медалі. Першу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета

До того ж, сьогодні першу перемогу на Олімпіаді здобула українська боксерка Анна Лисенко