Марина Порошенко вивчала досвід соцпрацівників проекту «Світло надії»

Автор: Любава Лисичкіна
21:22 05.10.2021

Центр адаптації відкрили після того, як у лютому 2011 року на вулиці Полтави до смерті замерзла дівчина, яка звільнилася із в’язниці.

Марина Порошенко вивчала досвід соцпрацівників проекту «Світло надії»
Світлодіодне освітлення
Як зазначила депутатка Київради від “Європейської Солідарності”, голова Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соцполітики Марина Порошенко,  перебуваючи у Полтаві вона познайомилася з роботою організації, яка  комплексно допомагає жінкам, що зазнали насильства, та займається адаптацією бездомних та звільнених із місць позбавлення волі.
 
За словами Порошенко, мова йде про  полтавську організацію «Світло надії».  
 
“Цей центр відкрив свої двері 27 червня 2017 року. І ось уже четвертий рік стараннями місцевих ентузіастів сотні жінок знаходять тут підтримку і захист, отримують комплексну допомогу без упереджень і дискримінації. «Світло надії» дає своїм підопічним не просто тимчасовий прихисток, а й психологічну підтримку, сприяння в отриманні професії і допомогу у працевлаштуванні”, – зауважила Марина Порошенко після відвідин  притулку для жінок, які зазнали насильства у сім’ї.
 Також депутатка  відвідала другий проект  організації – Центр адаптації для бездомних та звільнених із місць позбавлення волі, що має на меті реінтегрувати у суспільство людей, які потрапили у складні життєві обставини і опинилися на вулиці. До створення такого центру активістів, на жаль, підштовхнула трагедія: у лютому 2011 року на вулицях Полтави до смерті замерзла дівчина, яка нещодавно звільнилася із в’язниці.
 
“Тепер уже 10 років тут допомогають колишнім в’язням і безхатченкам соціалізуватися, здобути фах і отримати роботу на місцевому виробництві або у співпраці з партнерами та службою зайнятості населення. У цьому центрі використовують кращі європейські практики, щоб ті, кому зараз складно, мали можливість знову жити повноцінно”, – додала Марина Порошенко.
Депутатка говорить, що важливо, коли є  конкретні люди і приклади,  як працює системна професійна допомога. Адже за абстрактним поняттям «ті, хто потребує соціальної реабілітації» стоять реальні люди, які опинилися у біді. Порошенко запевняє, що використає досвід та  найкращі практики, щоб покращити соціальну допомогу і у столиці.
 
До слова, рішення про підтримку малого та середнього бізнесу у столиці вже на фінішній прямій.

Великий Київ у Google News

підписатися