Київське «Динамо» розгромило «Колос» 5:0

Автор: Вікторія Мілюта
20:14 05.05

Неперевершену перемогу здобуло київське «Динамо» у матчі з «Колосом», який на Великдень відбувся на стадіоні імені Валерія Лобановського.

Світлодіодне освітлення

Як повідомили у столичному клубі, матч першого кола між командами завершився внічию, тож для «біло-синіх» не очікувалося легкого поєдинку. Ковалівці з перших хвилин змогли нав’язати підопічним Олександра Шовковського в’язкий футбол із мінімумом гольових можливостей.

Динамівці ж переважно загрожували воротам суперника зі стандартів. Зокрема, Бражко зі штрафного пробив вище воріт, а Попов, замикаючи головою навіс із кутового,  не поцілив у рамку.

Гарний момент до перерви команда мала на 29-й хвилині. Після чергової подачі з кутового м’яч заметушився біля воріт гостей, Ярмоленко намагався забити з близької відстані, але ковалівці ліквідували загрозу, вибивши на кутовий.

Також цікаво було біля воріт «Колосу» на 36-й хвилині. Шапаренко підловив захисника на помилці у штрафному майданчику, перехопив, м’яч відскочив до Ярмоленка, і від ноги Андрія опинився в руках голкіпера.

На останніх секундах першого тайму динамівці мали ще одну нагоду відкрити рахунок. Вівчаренко закинув м’яч до штрафного майданчика на Ярмоленка, Андрій прийняв та прострілив на лінію воротарського майданчика на Волошина, Назар віддав ще далі на Караваєва, але удар був заблокований.

Початок другого тайму вийшов дуже ударним. На 48-й хвилині «Динамо» нарешті відкрило рахунок. Шапаренко виконав навіс зі штрафного до воріт гостей, і захисник «Колоса» Бондаренко невдало підставив коліно, від якого м’яч потрапив у ціль – 1:0.

За кілька хвилин футболісти подвоїли рахунок. Бражко розрізним пасом знайшов Ярмоленка на підступах до штрафної, Андрій отримав передачу, розвернувся та з «неробочої» правої ноги пробив точно в кут – 2:0.

Наступна атака «біло-синіх» також стала результативною. Шапаренко прорвався до штрафного майданчика з лівого флангу, відпасував у центр, і Буяльський із близької відстані пробив повз голкіпера – 3:0.

Так за п’ять хвилин динамівці забезпечили собі більш ніж комфортну перевагу. На куражі «біло-сині» продовжували атакувати. На 68-й хвилині динамівці скористалися вільною зоною у суперника на лівому фланзі, Волошин відпасував у центр на Шапаренка, а Микола продовжив ще далі на Кабаєва, Владислав у дотик пробив повз голкіпера – 4:0.

П’ятий гол забили на 71-й хвилині. Після передачі Караваєва з правого флангу Буяльський пропустив м’яч на Волошина, який безперешкодно відправив його до воріт – 5:0.

Нагадаємо, наступний матч кияни проведуть з донецьким «Шахтарем» 11 травня.