Київраді пропонують заборонити в місті гучні автівки й мотоцикли

Автор: Володимир Хлєбников
14:52 05.05

На час дії воєнного стану у Києві планують заборонити рух транспортних засобів без шумопоглиначів. Основна мета – унеможливлення безпідставної паніки.

Київраді пропонують заборонити в місті гучні автівки й мотоцикли

Відповідний проєкт рішення вже зареєстровано в Київській міській раді.

Ініціатори заборони депутати Ксенія Семенова, Максим Нефьодов та Євгенія Кулеба.

“Ракетно-бомбові удари, обстріли, звуки сирен під час повітряних тривог – це все підсилило наше сприйняття звуків. У результаті гучний шум від транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, часто є негативним тригером. Ці звуки нагадують людям застосування боєприпасів, тому під час війни вони лякають дітей, дорослих та особливо біженців, які знайшли притулок у столиці“, – прокоментувала ініціативу “слуга” Семенова.

У цей важкий воєнний час ми як ніколи мусимо забезпечити для киян та гостей нашого міста максимально комфортне середовище задля захисту їх ментального та фізичного здоров’я“, – додала вона.

Читайте також: У мережах АЗС злетіла вартість автогазу

Проєкт рішення передбачає на час дії воєнного стану заборону використання цих транспортних засобів у столиці, а також надання рекомендацій столичній поліції щодо запровадження необхідних дій.

Зараз проєкт рішення перебуває на розгляді Постійної комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами, а також комісії з питань регуляторної політики.

Зазначимо, що подібну заборону вже запровадили з кінця квітня у Дніпрі, Білій Церкві та Фастові.

Великий Київ у Google News

підписатися