“Слуга” Кулеба повідомила про погрози та залякування через озеро Вирлиця

Автор: Володимир Хлєбников
14:57 09.02

Депутатка фракції “Слуга народу”, дружина міністра закордонних справ України Євгенія Кулеба заявила про те, що на її адресу почали надходити погрози.

“Слуга” Кулеба повідомила про погрози та залякування через озеро Вирлиця

На її думку, погрози та залякування пов’язані з її активністю щодо ситуації навколо озера Вирлиця.

Мене тут вирішили позалякувати. Нікому не відома зі знайомих спортсменів ГО «Спортсмени за майбутнє України» влаштувала протест, навіть фаєри і плакати підготували, під моєю приймальнею і надіслала заяву в НАБУ. Сьогодні вирішили ще позалякувати моїх сусідів та родину і прийшли з фаєрами до дому. Якщо коротко: я краду чиїсь гроші і тому гасло акції: «Є. Кулеба, досить збагачуватись за наш кошт!” – написала вона 9 лютого на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: “Готові виходити на протести”. Активістка розповіла, як відстоюватимуть озеро на Вирлиці

Вона висловила припущення, що такі дії “невідомих спортсменів” так чи інакше пов’язані зі скандалом навколо озера Вирлиця в Дарницькому районі Києва. 

Декілька днів тому на транспортній комісії я знову захищала озеро Вирлиця від забудови. А через 4 дні з‘явилися і протест, і заява, в якій мене декілька разів називають «екоактивістка». Маю відзначити, що раніше мене берегли — заказуха лише на активістів “Екопарк Вирлиця” була, але вже перестали стримуватися, – додала Кулеба.

Читайте також: Вирлиця без сміття. Активісти разом з “Євросолідарністю” зібрались на толоку

Коментарів ГО «Спортсмени за майбутнє України», про яке згадує столична депутатка, наразі не надходило.

Довідково. Озеро Вирлиця – одне з найбільших і найглибших у Києві. На ньому можна зустріти безліч птахів, а от люди користуються ним не дуже активно. Здебільшого тому, що територія навколо нього довгий час була оточена парканом і занедбана орендарем.

Про те, як кияни борються проти забудови цієї унікальної локації, читайте в матеріалі “Великого Києва” “Депутати не підтримали створення заказнику «Озеро Вирлиця»: причини та наслідки“.

Великий Київ у Google News

підписатися