«Київпастранс» не забезпечив кондукторів і водіїв спецперепустками на проїзд (ВІДЕО)

19:44 10.04.2021

Працівників наземного громадського транспорту обмежили в користуванні метрополітеном.

«Київпастранс» не забезпечив кондукторів і водіїв спецперепустками на проїзд (ВІДЕО)
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє «Великий Київ».

Кондуктор одного зі столичних тролейбусів поскаржилась пасажирам та журналісту «ВК», що вона та її колеги не отримали спеціальних перепусток для проїзду в громадському транспорті на період карантинних обмежень у Києві.

«Якби в мене була пенсія, я б краще дома посиділа. Як локдаун закінчиться, потім можна працювати» – жаліється жінка.

За словами жінки, спецперепустки їм не дали, мають тільки службові посвідчення. На роботу доводиться добиратися  виключно наземним комунальним транспортом з численними пересадками, бо не пускають ні в метро, ні навіть в маршрутки. Та й керівник (Фесенко Григорій Григорович, головний інженер Тролейбусного ремонтно-експлуатаційного депо № 1 КП «Київпастранс» – ред.) повідомив, щоб добиралися на роботу тролейбусами, автобусами та трамваями.

«В 5 ранку просинаюсь, і лиш о 7:30 приїжджаю на роботу. І так майже всі. Розвозка є, але о 3 годині ночі. Вибачте, але це ж можна з глузду з’їхати! Я так рано ніколи в житті не вставала. О п’ятій ранку ледь просинаюсь. Це ж яке навантаження на організм!» – бідкається кондуктор.

Окрім того, варто зазначити, що журналіст «ВК» не зустрів жодного контролю поліції чи «Муніципальної охорони» на вході до даного тролейбусу починаючи з кінцевої зупинки «ст.метро Васильківська» і до житлового масиву Теремки-2.

Цікаво, що нещодавно мер Віталій Кличко заявив, що в першу чергу спецперепустки отримали працівники критично важливих сфер, в тому числі транспортної.

Але виходить, що фактично працівники Київпастрансу перепустки не отримали, хоча їх мав забезпечити Департамент транспортної інфраструктури КМДА, який і займався розподілом перепусток (згідно Порядку видачі спецперепусток від 01.04.2021р., розробленого та затвердженого саме цим Департаментом).

При цьому, певно згідно таємного внутрішнього розпорядження, працівникам Київпастрансу дозволено користуватися наземним громадським транспортом підприємства без наявності спеціальних перепусток, а лиш по службовому посвідченю. Хоча це суперечить Протоколу № 29 від 01.04.2021р. Постійної комісії КМДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тож виникає резонне запитання, чи не пішли перепустки, передбачені для водіїв та кондукторів, на продаж.

«Великий Київ» звернеться з відповідними запитами до компетентних служб, в т.ч. до Департаменту муніципальної безпеки КМДА, на який покладено контроль за виконанням протокольних доручень, відповідно до вищезазначеного Протоколу.

Читайте також:

Локдаун в метро: перекриті входи, поліція та фальшиві перепустки

 

Великий Київ у Google News

підписатися