Локдаун в метро: перекриті входи, поліція та фальшиві перепустки

Автор: Марія Супрун
10:37 05.04.2021

У зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з сьогоднішнього дня запровадив більш суворі обмеження. Зокрема, і щодо транспорту – пускають лише за спецперепустками.

Локдаун в метро: перекриті входи, поліція та фальшиві перепустки

Як повідомляє телеканал “Київ”, біля входу до станцій метрополітену чергує поліція. Деякі входи до метро перекрили, тому пасажирам доводиться обходити.

Траплялися незначні конфлікти – кияни обурені неорганізованістю процесу. Деякі підприємства досі не змогли оформити спецперепустки через Департамент транспортної інфраструктури. Люди намагалися потрапити у транспорт з довідками з роботи, однак пускали не всіх.

Поліція біля входу в метро також виявляла пасажирів, які намагалися скористатися фальшивими перепустками. Відео “Киев сейчас”:

Також зазначається, що у метро на “зеленій” гілці у вагонах було людно, водночас зі станцій “Академмістечко”, “Святошин” потяги йшли майже порожніми.

Як повідомлялося, Київ паралізувало в страшних заторах (карта). Транспорт курсує майже порожнім, а ціни на таксі просто шалені.

Нагадаємо, з 5 квітня, тобто, від сьогодні, у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус Київ  запровадив жорсткі карантинні обмеження

Великий Київ у Google News

підписатися