Київ чистять від бурульок та снігу: альпіністи звернулись до мешканців столиці

Автор: Марія Супрун
11:19 23.02

У Києві продовжують розчищувати дахи від буруль та снігу. Наразі працює понад 120 покрівельників керуючих компаній, залучені близько 30 бригад альпіністів, використовують 12 автовишок.

Київ чистять від бурульок та снігу: альпіністи звернулись до мешканців столиці

Про це повідомляє КМДА, додаючи звернення до громадян столиці.

“Звертаємось до водіїв: не паркуйте авто біля місць проведення робіт та огороджених місць. Також пішоходів просимо бути обережними, звертати увагу на огородження та не підходити близько до місць, де проводять роботи, або огороджених ділянок”, – просять комунальники.

Сосульки снег

Зазначається, що щодня вдається очищати до 300 будинків, залежно від складності та висотності. Однак у столиці є низка приміщень, які зобов’язані очищати інші обслуговуючі організації, власники чи орендарі, зокрема, приватні установи.

У місті працюють інспектори з благоустрою: штраф за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи може скласти 1700 гривень.

Нагадаємо, відлига у столиці також спричинила справжній бурулькопад, який нівечить автівки та травмує пішоходів, попри те що комунальники щодня очищають від накрижнів сотні дахів.

А в київській квартирі співачки Олі Полякової обвалилася стеля: понад тиждень тому почав протікати дах. І все це через снігопади та нечищений з даху сніг.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...