Співачка Полякова лишилася без даху над головою: стеля впала

23:14 22.02

В київській квартирі співачки сьогодні обвалилася стеля: понад тиждень тому почав протікати дах. І все це через снігопади та нечищений з даху сніг.

Співачка Полякова лишилася без даху над головою: стеля впала Фото: Facebook Олі Полякової

Відповідне відео-звернення оприлюднила сама співачка. 

Я просила комунальників прибрати сніг ще минулої п’ятниці. Всім було наплювати. У вихідні текла стеля, а сьогодні зранку, коли мої діти збиралися до школи в цій квартирі, це все почало падати“, – сказала вона.

Співачка показала розгром у квартирі. Великі шматки стелі  з гіпсокартону обвалилися, особливо це видно у кухні та вітальні.  Також видно як розмокли шви у місцях з’єднання гіпсових листів. За словами жінки,   вода зі стелі капала всю ніч.

Оля каже, що неодноразово просила і зверталася в обслуговуючу компанію, але все безрезультатно. Хоча це будинок в центрі міста, і співачка сплачує за комунальні послуги щомісяця 35 тисяч гривень.

“Подивіться, це будинок на Інститутській. Це будинок в центрі міста. Ось так це все лежить. Ось так це все валяється. Ось так я тепер живу. Величезне спасибі за увагу. Пішли ви всі, ЖЕКи, комунальні служби всі в Ж”, – обурюється Полякова.

Допис співачки за день зібрав тільки у мережі Facebook понад 5 тис коментарів. Люди поділилися на тих, хто співчуває і розуміє, і тих, хто втішається тим, що “багаті теж плачуть”. Є й ті, які порадили краще робити ремонти та організувати власне ОСББ за такі комунальні проплати.

Нагадаємо, відлига у столиці спричинила справжній бурулькопад, який нівечить автівки та травмує пішоходів, попри те що комунальники щодня очищають від накрижнів сотні дахів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...