Бурульки чатують на необережних: травмують людей і б’ють автівки

Автор: Галина Ворона
19:44 22.02

Відлига у столиці спричинила справжній бурулькопад, який нівечить автівки та травмує пішоходів, попри те що комунальники щодня очищають від накрижнів сотні дахів.

Бурульки чатують на необережних: травмують людей і б’ють автівки

Зокрема, як повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, минулої доби у Голосіївському районі 58-річна жінка постраждала через сніг та лід, який впав на неї з даху будинку. Пацієнтку госпіталізували з забоєм поперекового відділу хребта і забоєм правого плеча.

На щастя, це єдиний випадок травмування за минулу добу, а отже пішоходи напевно більш обережні і не забувають про заходи безпеки.

Чого не скажеш про водіїв – районні групи у соцмережах рясніють повідомленнями про пошкодження автомобілів, яких можна було уникнути, якби кермувальники правильно обирали місце для парковки.

Наприклад, в спільноті “Життя Оболонського Району та Мінського Масиву” повідомляють про падіння на машину величезної крижини з даху Дрім Тауна. При цьому, за словами місцевих жителів, там була встановлена червона обмежувальна стрічка на достатній відстані від стіни.

Значить автовласник може звинувачувати тільки самого себе. Лінощі, краще залишити подалі і пройти пішки”, – резюмують автори повідомлення.

Аналогічні неприємності спіткали водіїв у Солом’янському районі на вулиці Саксаганського, 88.

Таких випадків цими днями у столиці просто безліч.

А ще трапляється таке

Саме тому слід бути обережним та пам’ятати про основні правила безпеки, а головне – не нехтувати ними:

  • звертайте увагу на наявність небезпечних утворень із криги і снігу на дахах будинків;
  • не заходьте за межі встановлених огорож, а в місцях їхньої відсутності звертайте увагу на наявність небезпечних утворень із криги і снігу на дахах будинків;
  • за можливості тримайтеся на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста;
  • будьте уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом із бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу;
  • власникам автотранспорту не слід паркувати свої машини біля будинків;
  • якщо під час руху ви почули зверху підозрілий шум, у жодному разі не можна зупинятись, підіймати голову та роздивлятись, що відбувається – можливо, це схід снігу або крижаної брили; бігти від будівлі теж не можна, треба якомога швидко притиснутися до стіни, козирок даху стане укриттям.

Читайте також: Київські комунальники збивали бурульки, а попадали кондиціонери  

Зауважимо, ризик падіння бурульок цього тижня тільки збільшиться, адже вдень все буде танути, а вночі – підмерзати. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...