Кияни масово скаржаться на космічні ціни та низьку якість пального

Автор: Володимир Хлєбников
08:39 20.05

З 18 травня уряд України призупинили державне регулювання цін на пальне. Через це вартість бензину та дизпалива на АЗС, яка і так була високою, зросте. Кияни вже спостерігають здорожчення пального.

Кияни масово скаржаться на космічні ціни та низьку якість пального

У соцмережах мешканці столиці жаліються, що вже купували ДП по 70 грн за літр, а бензин навіть по 110 грн у перекупників – аби тільки не стояти годинами в черзі на заправки.

Днями у мережі опублікували світлину, де кур’єр “Глово” набирає бензин у каністру. “Сучасні проблеми потребують сучасних рішень“, – написали українці під знімком.

Також кияни бідкаються, що користуватимуться автівками виключно за гострої потреби та вже почали переходити на самокати, більше ходити пішки.

Поки стояв сьогодні в черзі за бензином (який закінчився за 5 машин до мене), то поспілкувався з хлопцем, який купив бензин за 80 грн на якійсь маленькій АЗС. Каже – машина їхати не хоче, бо щось намішали“, – розповів киянин Володимир, слова якого наводить ТСН.

Читайте також: Починається від АЗС і закінчується за кілометр: черга за бензином на бучанській заправці

“Вчора у перекупів взяв 95-й по 110 грн, бо немає часу стояти в чергах. Бензин, звичайно, хреновий, але їде“, – пише Михайло.

Ціни нижчими навряд будуть. Проте я і сам став більше ходити пішки. Радію, що купив до війни електросамокат, зручно!” – поділився Олексій.

Зі столичних заправок наприкінці квітня почав зникати бензин А-95. Згодом почали з’являтися повідомлення про ажіотаж на столичних заправках через брак пального. АЗС почали обмежувати продаж. Міська влада закликала киян не пересуватися містом приватним автотранспортом без нагальної потреби через брак палива. 

Читайте також: Мінекономіки заявляє, що вартість «звичайного» бензину в Україні не має перевищувати 39,86 грн/літр

Великий Київ у Google News

підписатися