Дефіцит бензину. Киян закликали зайвий раз “не шастати” по місту

Автор: Володимир Хлєбников
14:25 29.04

Мешканцям Києва не варто без зайвої потреби пересуватися містом, тим паче на власному автомобілі. Подібні обмеження обумовлені дефіцитом палива.

Дефіцит бензину. Киян закликали зайвий раз “не шастати” по місту

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Раніше “ВК” писав, що зі столичних заправок зник бензин А-95. Також повідомлялося, що у Києві почався ажіотаж на заправках через брак пального.

У нас на сьогодні інші пріоритети забезпечення пальним, ніж просто забезпечення городян, які приїхали і їм потрібно кудись переміщатися. Сьогодні немає проблем з використанням громадського транспорту. З іншого боку, не бачу великої необхідності нині переміщатися містом. Ми всіх закликаємо : якщо ви навіть повернулися, будь ласка, по можливості, залишайтеся вдома“, — підкреслив Поворозник в ефірі національного телемарафону.

Він також закликав киян поки що не повертатися до Києва.

Нагадаємо, 22 квітня Міністерство економіки України оприлюднило нові граничні ціни на паливо. Зокрема, бензин “звичайних” марок на АЗС не повинен перевищувати 34,10 грн/л, дизпаливо – 38,66 грн/л. Верховна Рада з 1 квітня до припинення або скасування воєнного стану скасувала акциз і зменшила ставку податку на додану вартість до 7% на бензини моторні, важкі дистиляти та скраплений газ.

Читайте також: Через дефіцит українські АЗС перестануть продавати бензин у роздріб – прогноз експерта

Великий Київ у Google News

підписатися