Кияни категорично проти вулиці Омельченка – просять не допустити перейменування всупереч їхній волі

Автор: Галина Ворона
18:24 03.06

Кияни звернулись до столичної влади з вимогою не допустити перейменування вулиці Павла Скоропадського на вулицю Олександра Омельченка.

Кияни категорично проти вулиці Омельченка – просять не допустити перейменування всупереч їхній волі
оренда квартири Київ

Відповідна петиція №12209 з’явилась на сайті Київради.

Її автор Віктор Марченко вважає, що Олександр Омельченко не заслужив мати вулицю на свою честь, бо за часів свого перебування на посаді голови КМДА та міського голови завдав Києву шалених збитків.

Він та його команда розірвали на дві частини трамвайну мережу міста, що стало однією з причин транспортного колапсу, який кияни спостерігають і до сьогодні. Саме в ті часи була зароджена концепція громадського транспорту, за якою наземним маршрутам КП “Київпастранс” відводилася другорядна роль після приватних перевізників”, – пояснює свою точку зору дописувач.

Крім того, зазначає він, саме з часів головування Олександра Олександровича тягнуться історії найскандальніших київських забудов: у Протасовому Яру, на Осокорківських озерах, на перехресті вулиць Нижній Вал і Костянтинівська (Монстр на Подолі) тощо. Крім усього іншого, відзначився пан Омельченко і трьома смертельними ДТП у 2009, 2011 та 2015 роках.

Автор петиції нагадує, що на початку цього року у застосунку “Київ Цифровий” пройшло опитування щодо перейменування, про яке йдеться у петиції. 74,2% тих, хто взяв в ньому участь, проголосували проти такого рішення.

powerukraine

Він підкреслює, що серед киян відсоток голосів “проти” склав 55,5, що так само становить більшість. Отже, на його думку, містяни сказали своє чітке “ні” й проводити перейменування всупереч їхній волі — висловити свою неповагу до Києва.

З огляду на вищезазначене, закликаємо не допустити підтримання Київською міською радою поданого 29.05.2023 проєкту рішення “Про перейменування вулиці Павла Скоропадського у Печерському районі міста Києва” та будь-якого іншого аналогічного за змістом. Натомість щодо перейменування вулиці Павла Скоропадського для уникнення дублювання назви з вулицею Гетьмана Павла Скоропадського варто провести повторне голосування в “Києві Цифровому”, – йдеться у петиції.

Зауважимо, петиція була зареєстрована на сайті Київради вчора, 2 червня. За добу вона зібрала понад 3000 підписів із необхідних 6000.

Читайте також: Стійка на голові, піднімання Кличків та ДТП: чим запам’ятався Олександр Омельченко 

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Віталій Кличко зареєстрував проєкт рішення Київради про перейменування вулиці Павла Скоропадського у Печерському районі іменем Олександра Омельченка.

Як відомо, Олександр Омельченко помер у віці 83 роки 25 листопада 2021. Син Омельченка розповів про смерть батька.

Великий Київ у Google News

підписатися