Помер екс-мер Києва Олександр Омельченко – причина

Автор: Марія Супрун
15:53 25.11.2021

Сьогодні, 25 листопада, помер 83-річний Олександр Омельченко, який багато років був очільником Києва, останнім часом був лідером фракції “Єдність”.

Помер екс-мер Києва Олександр Омельченко – причина
оренда квартири Київ

Про це у Facebook повідомив український політик, колишній народний депутат Верховної Ради 6-го скликання, заступник голови Комітету з питань будівництва, президент Федерації України з синхронного плавання Ігор Лисов.

Сьогодні не стало Олександра Омельченка… Висловлюю глибокі співчуття сім’ї та рідним з приводу непоправної втрати… Вічна пам’ять..“, – написав він.

Ексочільник столиці помер від серцево-судинної недостатності на тлі коронавірусу. Раніше повідомлялося, що Омельченка госпіталізували в лікарню у важкому стані з ураженням легень.

Співчуття вже висловив чинний мер Києва Віталій Кличко.

Сан Санич, як ми його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця. Ми були знайомі багато років….Колись він відвідував мої і брата поєдинки. Потім розповідав мені про нюанси політики, зокрема, в управлінні столицею. Ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися один з одним чи ні. Але Олександр Омельченко любив Київ і був, беззаперечно, одним з тих, хто творив його сучасну історію. Висловлюю щирі співчуття родині та близьким Олександра Олександровича…Світла пам‘ять…“, – написав Кличко.

Олександр Омельченко народився в с. Зозів Липовецького району Вінницької області. Прийшов працювати у КМДА у 1994-му – був заступником голови з питань будівництва, заступником голови, виконуючим обов’язки голови КМДА, першим заступником голови КМДА, головою КМДА (8 серпня 1996 — 20 квітня 2006), головою Київської міської ради (30 квітня 1998 — 30 травня 1999), Київським міським головою (30 травня 1999 — 14 квітня 2006). 

В 2007-2012 роках – Верховна Рада України, народний депутат України, голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України. 

З 2001 року політик мав звання Героя України, яке присвоїв президент Леонід Кучма, а з 2013 року був почесним громадянином Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися