Кремлівська пропагандистка з Russia Today Симоньян пропонує роботу журналістам телеканалів Медведчука

Автор: Злата Колос
16:54 04.02

Кремлівська пропагандистка й головний редактор російського державного холдингу Russia Today Маргарита Симоньян запропонувала роботу журналістам українських телеканалів, які потрапили під санкції РНБО – “112-Україна“, NewsOne і ZIK.

Кремлівська пропагандистка з Russia Today Симоньян пропонує роботу журналістам телеканалів Медведчука

Запрошення вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Вона пропонує роботу тим українським журналістам, “кому остогидло працювати проти своєї країни на різних смітниках, і хто розділяє нашу (тобто RT, – ред.) редакційну політику“.

Додамо, кремлівській пропагандистці Симоньян, заборонено в’їзд в Україну. Вона неодноразово закликала владу РФ приєднати окуповану частину України (Донецьку та Луганську області) до територій РФ.

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року набуло чинності рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)“.

2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації. Також, літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили  під санкції РНБО.

3 лютого голова СБУ Іван Баканов наголосив, що рішення РНБО – це послідовний крок української влади у боротьбі з російською гібридною агресією, що спрямований на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова.

П’ятий президент України Порошенко політично підтримав, рішення РНБО “як таке, що направлене на захист України”, але не розуміє, чому Зеленський чекав аж два роки, коли проросійська істерія на каналах набрала небачених раніше обертів. Водночас депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко вважає, що якщо влада не доведе справу до кінця, то шкоди може бути більше, ніж користі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...