Коли відкриється метро – плани ОПУ

14:34 01.05

Метрополітен в Україні буде відкриватися останнім з усіх видів громадського транспорту. Причина – в метро найскладніше контролювати дотримання пасажирами безпечної дистанції.

Коли відкриється метро – плани ОПУ
 
Про це розповів заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко в інтерв’ю Liga.net.

Метро буде відкриватися в останню чергу. Зрозумійте, Україна не закінчується в Києві, а метро у нас в трьох містах”, – сказав Тимошенко.

За його словами, щоб люди могли дістатися на роботу, спочатку будуть відкриватися інші види транспорту.

Як тільки буде послаблення карантинних заходів – будемо поетапно відкривати і транспорт. Але підприємствам, якщо вони хочуть працювати, треба самоорганізовуватися і робити доставку людей. Так зараз роблять багато підприємств. У більшості не їздять на таксі”, – додав заступник голови ОПУ.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, відновлення роботи метрополітену після карантину складатиметься з двох частин. Спочатку підземку запустять для спецперевезень, і лиш згодом – для всіх містян. Про це йдеться в плані виходу з карантину, опублікованому прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Влада Києва також оприлюднила план повернення до роботи після карантину. Правда, кияни дізнались лише про 1-й етап зняття обмежень, з якого випливає, що робота скоро з’явиться у багатьох, але до неї доведеться добиратись пішки.

У свою чергу, на сайті Кабміну зареєстрували петицію з вимогою негайно відкрити столичний метрополітен.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин