Коли можна побачити шоу інтерактивного фонтану в Сирецькому парку (ГРАФІК)

19:10 10.07

У Сирецькому парку запрацював новий світло-музичний пішохідний інтерактивний фонтан. Шоу можна буде побачити за графіком, який вже оприлюднили.

Коли можна побачити шоу інтерактивного фонтану в Сирецькому парку (ГРАФІК)

Як повідомляється на сторінці парку  Facebook, з завтрашнього дня, 11 липня, водограй працюватиме шість днів на тиждень. Понеділок – санітарний день.

Світло-музичне шоу можна буде подивитися у п’ятницю, суботу, неділю та святкові вихідні. У п’ятницю, суботу на відвідувачів чекає дитяче диско, а у неділю – класична музика.

Оскільки Сирецький парк – місце сімейного відпочинку, де для дітей створили чимало цікавих локацій, фонтан теж стане сюрпризом для дітей. Струмені води «танцюватимуть» у такт дитячим пісням та підсвічуватимуться. Фонтан – інтерактивний. І, натискаючи спеціальні сенсорні кнопки, дітлахи зможуть змінити висоту струменів чи, наприклад, їх колір.

Як працює інтерактивний фонтан в Сирецькому парку можна поглянути у відео за посиланням.

загрузка...

Нагадаємо, у Святошинському районі відкрився після ремонту оновлений парк “Совки”. Центральним елементом вхідної групи також став сухий фонтан з різнокольоровою підсвіткою. Однією з родзинкою зони відпочинку є також великий шаховий павільйон.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...