Кольорова краса. Як працює інтерактивний фонтан в Сирецькому парку (ВІДЕО)

10:02 29.06

У Сирецькому парку триває друга черга капітального ремонту. Будуть у парку і новий фонтан, і сучасна сцена та танцювальний майданчик. Зараз у зоні відпочинку вже тестують світло-музичний пішохідний інтерактивний фонтан. Діти в захваті. Їх домашні улюбленці теж.

Кольорова краса. Як працює інтерактивний фонтан в Сирецькому парку (ВІДЕО)

Відео нового водограю в Сирецькому парк опублікував мер Києва Віталій Кличко.

За словами мера, це – «сухий» фонтан. Тому що його чаша знаходиться під фонтаном. Коли водограй не працює – поверхня лишається сухою.

Оскільки Сирецький парк – місце сімейного відпочинку, де для дітей створили чимало цікавих локацій, фонтан теж стане сюрпризом для дітей. Струмені води «танцюватимуть» у такт дитячим пісням та підсвічуватимуться.

Фонтан – інтерактивний. І, натискаючи спеціальні сенсорні кнопки, дітлахи зможуть змінити висоту струменів чи, наприклад, їх колір. Також водограй безпечний для ігор дітей і в ньому можна буде бавитися навіть під час світло-музичних шоу”, – повідомив Кличко.

Діти в захваті від нового фонтану. І не тільки діти – їх чотирилапі домашні улюбленці теж насолоджуються водограєм.

Нагадаємо, днями у Святошинському районі відкрився після ремонту оновлений парк “Совки”. Центральним елементом вхідної групи також став сухий фонтан з різнокольоровою підсвіткою. Однією з родзинкою зони відпочинку є також великий шаховий павільйон.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...