Оновлений парк “Совки” відкрився! Тут є фонтан і шаховий павільйон (ФОТО)

14:55 25.06

Сьогодні у Святошинському районі відкрився після ремонту оновлений парк “Совки”. Центральним елементом вхідної групи став сухий фонтан з різнокольоровою підсвіткою. Однією з родзинкою зони відпочинку є також великий шаховий павільйон. “Великий Київ” побував на відкритті.

Оновлений парк “Совки” відкрився! Тут є фонтан і шаховий павільйон (ФОТО)

По периметру зеленої зони створили екомаршрут протяжністю майже два кілометри. Крім цього, в парку облаштували центральну алею з фібробетону, стежки з гравію між дерев, поставили сучасні лавки і урни для сміття, побудували громадську вбиральню.

Для легкого орієнтування в парку встановлено навігаційні таблички.

Фото: Великий Київ
Фото: Великий Київ

Побудований у 2018 році яскравий дитячий майданчик в цьому році доповнили ще двома. Для спортсменів облаштували майданчик з гумовим покриттям площею майже 400 кв. м. з сучасними тренажерами.

Побудували також велику шахову альтанку, в якій встановили багато столів з шаховими дошками.

Фото: Великий Київ
Фото: Великий Київ
Парк Совки
Фото: КМДА
Парк Совки
Фото: КМДА

З моменту створення парку територія ніколи не освітлювалися. Під час капремонту уздовж центральної алеї, біля дитячих і спортивних майданчиків встановлено майже 200 опор з сучасним LED-освітленням. 

загрузка...

Крім того, в рамках програми «Безпечна столиця» встановили більше півсотні камер відеоспостереження та сигнальні кнопки. 

Парк Совки камера

На відкритті був присутній мер Києва Віталій Кличко:

Як повідомлялося раніше, оновлений парк «Совки» атакували вандали.

Нагадаємо, раніше у парку Партизанської слави почав працювати новий світловий пішохідний фонтан. Вода у ньому рухається у двох напрямках: падає, мов водоспад, з арок та підіймається знизу, утворюючи пішохідний фонтан. Наразі тестують різні програми роботи фонтану.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...