Вибори мера Києва – топ-5 лідерів (РЕЙТИНГ)

18:30 26.05.2020

Якби вибори мера Києва відбулись у найближчі вихідні, на них зі значною перевагою переміг би чинний глава міста Віталій Кличко. У першу п’ятірку рейтинга, окрім Кличка, попали також самовисуванець Андрій Пальчевський, представник партії “Голос” Сергій Притула, колишній мер Олександр Омельченко (партія “Єдність”) та Дмитро Гордон.
.

Вибори мера Києва – топ-5 лідерів (РЕЙТИНГ)

Про це свідчать результати дослідження соціально-політичної ситуації у Києві, проведеного групою Socis з 8 по 20 травня 2020 року методом телефонного опитування САТІ.

Згідно з дослідженням, якби вибори у мера Києва відбулись наступної неділі, голоси киян, що визначились з уподобаннями і мають намір голосувати, розподілились би наступним чином:

У ході дослідження було опитано 4000 респондентів. Воно проводилось в усіх десяти адміністративно-територіальних районах міста і репрезентує доросле населення столиці за такими показниками, як вік (старші 18 років), стать, а також поділ міста на райони. Статистична похибка дослідження (довірчий інтервал): +/-1,9%. Середня тривалість одного інтерв’ю склала 10 хвилин.

Читайте також: Вибори мера Києва: Кличко, Пальчевський та Омелян стали лідерами опитування “Великого Києва”

Нагадаємо, у порівнянні з січнем Кличко значно наростив підтримку киян. У той же час позиції його конкурентів значно ослабли. Зокрема, Гордон входив в топ-3 кандидатів і дихав у шию Кличку.

Як повідомлялось, між Дубінським і Ткаченком буде праймеріз за право участі в виборах мера Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...