“Київ має бути зеленим тільки від парків і скверів” – ЄС готова висунути Кличка кандидатом у мери

17:13 05.06

“Європейська солідарність” готова висунути чинного мера Києва Віталія Кличка кандидатом на посаду Київського міського голови, тому що “наш Київ має бути зеленим тільки від парків і скверів, а не від політичного кольору дилетантства і некомпетентності”.

“Київ має бути зеленим тільки від парків і скверів” – ЄС готова висунути Кличка кандидатом у мери
Про це повідомила у відеозверненні членкиня “ЄС” Ірина Геращенко.

За її словами, прийшов час, коли демократичні сили, які разом стояли пліч-о-пліч на Майдані, разом працювали в Київраді на благо киян та разом боролися за зміцнення столичного самоврядування, повинні заявити про свої принципові позиції і визначити своїх головних союзників перед кампанією з виборів мера Києва та депутатів Київської міської ради.

 
Вона наголосила, що особливо важливо це зробити в умовах, коли влада здійснює невпинні спроби наступу на місцеве самоврядування та децентралізацію. Коли Офіс президента хоче поставити Київ на коліна і перетворити міського голову на прислугу “Слуг”. Коли влада прагне зробити з обраного киянами мера принизливу декорацію, змінивши закон “Про столицю України – місто-герой Київ.

В “ЄС” переконані, що кияни дадуть гідну оцінку ініціаторам усіх цих новацій, а перемога демократичних сил в Києві запустить хвилю політичного очищення по всій Україні, додала Геращенко.

Ми віримо, що київська громада першою дасть відсіч силам, які почали повертати Україну в сферу російського впливу. Наш Київ має бути зеленим тільки від парків і скверів, а не від політичного кольору дилетантства і некомпетентності. Останні опитування громадської думки свідчать, що “Європейська Солідарність” лідирує серед політичних партій, а ви, Віталію Володимировичу, – серед претендентів на посаду Київського міського голови. Це ще один доказ того, що кияни хочуть нашої єдності, бо усі ці роки бачили спільну командну роботу і сподіваються на її продовження”, – зазначила Геращенко.

Вона нагадала, що на попередніх виборах Київського міського голови в 2015 році політична сила підтримала Віталія Кличка і виразила упевненість, що і сьогодні до перемоги проукраїнських сил на виборах мера міста і Київської міської ради приведе лише командна робота.

Саме тому, виходячи з інтересів киян та держави, “Європейська Солідарність” готова і цього разу висунути вас, Віталію Володимировичу, кандидатом на посаду Київського міського голови. І готова бачити Вас на чолі списку “Європейської солідарності” на виборах до Київради. І тоді вибори стануть справжньою перемогою київської громади, яка захистить місто від зазіхань з боку управлінський безпорадних дилетантів”, – сказала Геращенко.

загрузка...

Читайте також: На кону – Київ. Хто виграє вибори?

Нагадаємо, місцеві вибори можуть призначити на 25 жовтня. Згідно з останніми соцопитуваннями, більшість киян на них підтримали б Віталія Кличка і партію “Європейська солідарність”. 
раніше сам Віталій Кличко заявив про намір боротись за посаду мера на майбутніх виборах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...