Керівник Служби у справах дітей та сім’ї відправив з дітьми-сиротами до Німеччини свого сина, який не повернувся в Україну

Автор: Любава Лисичкіна
22:42 04.07

Групу з 68 дітей мало супроводжувати 40 дорослих.

Керівник Служби у справах дітей та сім’ї відправив з дітьми-сиротами до Німеччини свого сина, який не повернувся в Україну Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Як повідомляється, подробиці скандалу із супроводом дітей під час евакуації з Києва до Німеччини,  стали відомі під час  сесії Київради.

Так, керівник Служби у справах дітей та сім’ї Києва Валерій Танцюра на запитання очільника фракції «Слуга народу» у Київраді Андрія Вітренка про супровід дітей-сиріт родичами чиновників цієї Служби заявив, що в групі були «важкі» підлітки, саме тому було вирішено брати в супровід чоловіків.  А  через звільнення працівників у штаті залишилося менше 40 співробітників, частина з яких відмовилася їхати в Німеччину.

Тому Валерій Танцюра відправив з дітьми свого 18-річного сина.

«Ми шукали, хто може ще супроводжувати дітей. Так, мій син, який знав особисто директора, працював волонтером і готувався до оздоровчої кампанії вожатого, отримав від директора центру пропозицію про супровід. Зараз він навчається в педагогічному коледжі в Німеччині», — заявив Танцюра.

Нагадаємо, в офісі Омбудсмена заявили, що діти-сироти стали прикриттям для родичів київських посадовців для виїзду за кордон. Після  заяв Омбудсмена про незаконний виїзд за кордон родичів столичних посадовців прокуратура почала розслідування.

В той же час , Служба у справах дітей та сім’ї КМДА спростувала заяву Уповноваженого Верховної ради з прав людини про незаконний виїзд за кордон родичів керівництва Служби у березні 2022 року під приводом супроводу дітей-сиріт під час евакуації до Німеччини.

Великий Київ у Google News

підписатися