Карантин, день 74. Наземний транспорт поїхав, підземний – на старті

09:21 24.05

Вчора у Києві вперше за час карантину в звичайному режимі почав працювати наземний громадський транспорт. А з понеділка, 25 травня, відновлює роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. Підземка вже підготувалася і чекає пасажирів.

Карантин, день 74. Наземний транспорт поїхав, підземний – на старті

Зазначимо, що перевезення наземним транспортом поновилися за умови, що в салоні перебуватимуть стільки пасажирів, скільки там передбачено місць для сидіння. У випадку міжобласного перевезення до регіону, в якому не послаблювали карантин, таке перевезення дозволяється в межах 50% від кількості місць для сидіння.

Крім того, водій, кондуктори, а також всі пасажири під час перебування в транспорті повинні бути в масках. За можливості, біля дверей транспорту має бути розміщено антисептики.

Нагадаємо, що приватні перевізники не повинні необґрунтовано підвищувати ціни на проїзд. При їхній спробі необґрунтовано і «зі стелі» сформувати нові тарифи місто буде звертатися до Антимонопольного комітету.

Читайте також: Чи варто боятися їздити в метро після карантину

Столичний метрополітен також підготувався до курсування з 25 травня.

загрузка...

На станціях нанесли спеціальну розмітку – біля кас, турнікетів, на платформах, щоб нагадувати пасажирам про необхідність дотримуватися дистанції та елементарних правил безпеки: Серед основних правил користування:

  • Пасажирів допускатимуть у громадський транспорт лише за наявності захисної маски.
  • У метрополітені мають забезпечити санітарний контроль пасажирів на вході до приміщень станцій. У разі виявлення візуальних ознак гострого респіраторного захворювання – мають проводити температурний скринінг. Не повинні допускати у метро пасажирів із температурою тіла вище 37,2 або з ознаками інфекційного захворювання.
  • У підземці мають забезпечити санітарні відстані не менше ніж 1,5 метри у чергах до кас та терміналів самообслуговування, на платформах та у вестибюлях.
  • У разі скупчення пасажирів – обмежуватимуть кількість пасажирів на станціях метрополітену (повне або часткове закриття на вхід).
  • Кожні три години у салонах транспорту мають проводити дезінфекцію. Вагони метрополітену мають дезінфікувати під час заходу поїздів у електродепо та на пункти техобслуговування.

Також, пасажирів закликають користуватися транспортом лише за нагальної потреби.

Підкреслимо, що після відновлення роботи підземки пасажири зможуть користуватися виключно безконтактними засобами оплати.

А ще з позитивного – вчора відкрився оновлений зоопарк з різнокольоровим жирафом на вході. Що ще нового – вольєри, тварини, квитки? “Великий Київ” поїхав подивитись, що ж змінилось в зоопарку – дивіться наш репортаж.

Соціальні мавпи, хижі леви, активні вночі сови і працьовиті коні. Які ще тварини там є – дивіться фото тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...