Оновлений київський зоопарк відчиняє двері – що змінилось (ФОТО, ВІДЕО)

12:57 22.05.2020

З 23 травня в столиці планують відкрити зоопарк, де завершили першу чергу реконструкції. Чимала частина території зоопарку виглядає тепер зовсім по-іншому – дивіться відео як саме. А якщо захочете побачити наживо, не забувайте, що працюватиме зоопарк із дотриманням санітарних норм і заходів безпеки.

Оновлений київський зоопарк відчиняє двері – що змінилось (ФОТО, ВІДЕО)

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції і показав відео, як тепер виглядає київський зоопарк.

Зокрема, тут з’явилась нова вхідна група із гарною площею і новими приміщеннями. Громадські вбиральні, медпункт. Облаштували сучасний універсальний вольєр для тварин і птахів.

Також, за словами мера, в зоопарку триває будівництво нового приматника. А за кошти інвесторів, у новому приміщенні біля входу, облаштують океанаріум та фудкорти. Роботи там тривають. Триває і будівництво великого паркінгу для відвідувачів – на 500 авто. Його планують відкрити в липні.

Водночас, працюватиме зоопарк із дотриманням санітарних норм і заходів безпеки. В режимі міського парку. Без маски вхід на територію заборонений. На вході відвідувачам вимірюватимуть температуру. Встановили дезінфектори для рук. А також обмеженою буде кількість людей, які одночасно перебуватимуть на території зоопарку.

Киевский зоопарк Киевский зоопарк Киевский зоопарк Киевский зоопарк Киевский зоопарк Киевский зоопарк Киевский зоопарк Киевский зоопарк Киевский зоопарк Киевский зоопарк Кличко Киевский зоопарк

Нагадаємо, легендарні візитівки київського зоопарку – фігури Зубра та Левів – отримали нове життя

Дивіться також наші історії про тварин з зоопарку XII Місяців: 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...