Карантин, день 460. Чи може вакцинація від COVID-19 стати щосезонною

Автор: Марія Супрун
08:09 15.06

Міністерство охорони здоров’я України розглядає можливість щосезонного вакцинування від COVID-19 і готується до цього. Яким чином і в який період це буде відбуватися, стане відомо, коли дослідження підтвердять точну тривалість імунітету після імунізації. 

Карантин, день 460. Чи може вакцинація від COVID-19 стати щосезонною

Як розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю НВ, паралельно МОЗ веде перемовини із компаніями щодо постачання вакцин від коронавірусу у 2022−2023 роках.

Ми готуємося до цього і паралельно ведемо низку перемовин щодо підписання контрактів на постачання вакцин у 2022−2023 роках. Ми звернулися до Національної технічної групи експертів України, яка працює разом зі світовою спільнотою (це незалежна група експертів, не підпорядкована МОЗ) та відстежує позицію у всіх клінічних дослідженнях, наукових даних щодо тривалості післявакцинального імунітету до коронавірусної хвороби. Як тільки будуть чіткі підтвердження і розуміння, що імунітет триває рік-два роки, з цього і виходитиме стратегія щодо щорічного вакцинування і періоду, коли краще вакцинуватися“, – наголосив Ляшко.

Нагадаємо, у столичному Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, за вихідні 12-13 червня вакциновано 6 410 людей. Цього тижня “вакцинальні дні” у МВЦ перенесуть з вихідних на будні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...