Карантин, день 45. Все скінчиться 20 червня?

09:16 25.04

Якщо подолання пандемії в Україні відбуватиметься за планом, 20 червня ми зможемо повністю повернутися до нормального життя, у якому всі працюють, відпочивають, відвідують заклади культури, зустрічаються з рідними і друзями – словом, забувають про обмеження як про страшний сон.

Карантин, день 45. Все скінчиться 20 червня? Фото: Великий Київ

Про це свідчить план послаблення карантинних заходів, який оприлюднив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

З 11 травня, я сподіваюся, ми розпочнемо перший етап виходу з карантину, коли ми послабимо певні обмеження, починаючи з можливості відвідувати парки, сквери. Дамо дозвіл на роботу магазинів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо”, – сказав очільник Уряду.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

У найкращому випадку, якщо ми стабільно долатимемо етап за етапом, то дати будуть такими:

  • 1 етап: 11.05-20.05
  • 2 етап: 21.05 – 30.05
  • 3 етап: 31.05 – 09.06
  • 4 етап: 10.06 – 19.06

Кожен етап передбачає зняття певної частини обмежень. Увесь список читайте у цьому матеріалі

загрузка...

Частину активностей ми розглянули окремо. Так, метро запускатимуть в два етапи: на третьому, мінімум через 30 днів після закінчення карантину, підземка буде виконувати спецперевезення, а через 10 днів, на четвертому етапі – запрацює для всіх разом з наземним транспортом.

Також читайте коли в Києві можна буде полікувати зуби, сходити на шопінг чи відпочинок у ТРЦ, відвідати кінотеатри та театри, посидіти з друзями в кафе і нарешті потренуватись у спортзалах.

Зазначимо, що кожен етап передбачає певні умови, і якщо все піде по плану, то 20 червня, за умови припинення внутрішньої передачі вірусу (якщо будуть фіксуватись поодинокі випадки, які пов’язані виключно з імпортуванням захворювання), наступить 5 етап – скасування інших обмежень, крім встановлених місцевою владою в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

У якщо ж приборкання пандемії затягнеться – відповідно, кожен з етапів наступатиме пізніше.

Читайте також:

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...