Карантин, день 35. Закриття кладовищ та обов’язкове вимірювання температури

08:18 15.04

Наближаються Великодні свята і щоб запобігти спалаху нових випадків захворювання коронавірусом після свят, влада прийняла рішення посилити карнтинні заходи. Зокрема, запровадити більш жорсткий контроль на в’їздах до Києва, а також закрити усі кладовища в поминальні дні.

Карантин, день 35. Закриття кладовищ та обов’язкове вимірювання температури Фото: Большой Киев

Як повідомляє мер Києва Віталій Кличко, з пропозицією перенести поминальні дні виступили і представники конфесій. Поминання перенесено на 6 червня

Крім того, через велику кількість випадків коронавірусу по всій території Лаври посилені карантинні заходи – там виставили пости поліції та Нацгвардії. Потрапити туди можна тільки за спецдозволом.

Також, через масові порушення продуктові ринки знову закрили на карантин.

На постах, що виставлені на в’їздах до Києва, з 16 до 20 квітня запровадять посилений контроль. Зокрема, вводиться обов’язкова термометрія для пасажирів транспорту, що прямує в столицю.

У осіб з температурою вище 37°С можуть взяти аналізи на COVID-19, а тих, у кого вище 38°С,  можуть госпіталізувати.

загрузка...

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Станом на вчорашній день, 14 квітня, у столиці був вже 551 підтверджений випадок захворювання COVID-19, 10 померли. 

Наразі, столична влада розробляє програму поступового виходу з режиму суворих обмежень. Але втілення цього плану залежитиме від того, якою буде кількість хворих після Великодня. Тому киян закликають залишатися на Великдень вдома і не наражати на небезпеку себе і своїх близьких.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...