Карантин, день 31. Вихідні “на замку”

08:49 11.04

На 31 день карантину, у суботу, 11 квітня, влада дала зрозуміти, коли це все скінчиться. Але ці вихідні доведеться посидіти вдома. В парках Києва – посилене патрулювання, в Київській області – заборона пересування.

Карантин, день 31. Вихідні “на замку”

Цих вихідних в парках та скверах з’явиться більше поліції, яка буде посилено контролювати дотримання киянами обмежувальних заходів. За порушення карантину введена адміністративна і кримінальна відповідальність.

Серед нових заборон – обмеження пересування та перебування лююдей у громадських місцях у період вихідних та святкових днів. Нагадаємо, що про те, які ж все таки місця можна вважати громадськими, ми писали тут

Було обмежено також доступ громадян до місць поховань, за новими карантинними правилами – не більш, як по двоє людей та у захисних масках. 

Втім, хоч КОГА і повідомляли про те, що контроль виконання обмежувальних заходів буде посилено, вчора мер Києва Віталій Кличко заявив, що комендантської години не буде, оскільки введення таких заходів – не у повноваженнях місцевої влади. 

Також варто зазначити, що вчора у ефірі “Свободи слова з Савіком Шустером” прем’єр-міністр Шмигаль поділився стратегією уряду щодо виходу з карнтину. Українці вийдуть на роботу у травні, в весь транспорт закурсує у липні. 

Про те, які в Євросоюзу плани щодо виходу з локдауну та як відновлюються інші країни ми писали тут

Пригадати, яким був 30 день карантину, можна із нашим фоторепортажем

COVID-19 станом на 10 квітня:

В Україні – 2203 випадки, 69 смертей, 61 одужав; 

В Києві348 випадків, найбільше – у Печерському районі (78 випадків).

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...