Офіційно! У Київській області обмежили пересування людей на вихідних (СПИСОК ЗАБОРОН)

15:55 10.04

З метою запобігання поширенню COVID-19 у Київській області обмежили пересування людей на вихідних та доступ громадян до місць поховань.

Офіційно! У Київській області обмежили пересування людей на вихідних (СПИСОК ЗАБОРОН)
 
Як повідомляє прес-служба КОГА, фахівці очікують пік захворювань в області з 11 по 20 квітня, щоб стримати цю хвилю, вирішено:

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13:00 суботи 11 квітня до 06:00 13  квітня та з 13:00 18 квітня до 06:00 21 квітня).

2. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

3. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктівв тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.

4. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.

5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

загрузка...
  • на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічі обмежувальні заходи до таких суб’єктів господарювання;
  • складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.

7. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома (за місцем перебування / проживання) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Всього на 10 квітня в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 311 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 і 12 смертей, 16 хворих одужали.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...