Карантин, день 30. Новий епіцентр вірусу та плани влади на Нацгвардію

08:34 10.04

Під кінець першого місяця карантину влада думає, як би ще більше посилити свої позиції – то додала нових заборон, а тепер хоче наділити особливими можливостями Нацгвардію.

Карантин, день 30. Новий епіцентр вірусу та плани влади на Нацгвардію

Мова йде про законопроєкт №3105 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення правових основ діяльності Національної гвардії України”, який ухвалив комітет ВР з правоохоронної діяльності і пропонує прийняти за основу.

Один з авторів законопроєкту народний депутат Максим Павлюк зазначив, що цей проєкт передбачає зміни до деяких законодавчих актів у частині посилення правоохоронних функцій Нацгвардії, а саме: щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення, надання права чинити особистий огляд, огляд речей тощо.

Крім влади, “порадувала” церква – напередодні стало відомо про сплеск COVID-19 у Києво-Печерській лаврі – 26 хворих. Сподіваємось, це буде ще один аргумент, що змусить українців сидіти вдома, особливо якщо врахувати, що у наступні вихідні віряни відзначатимуть церковне свято.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Додамо, що для киян на час карантину запустили віртуальну платформу емоційної підтримки, де можна отримати безкоштовні консультації від фахівців – тренерів з емоційного інтелекту Освітнього хаба, а також з користю провести час вдома.

загрузка...

Читайте також: Новий “Великий Київ”: дизайн, логотип, мова, домен та фішка з каштанчиком

загрузка...