Карантин, день 220. Невдовзі з’являться нові безкоштовні експрес-тести на коронавірус

08:45 18.10.2020

Нові експрес-тести на антиген, які зможуть виявляти коронавірус всього за 30 хвилин мають з’явитися в Україні вже найближчим часом. Можливо, це дасть змогу розпочати масове тестування українців.

Карантин, день 220. Невдовзі з’являться нові безкоштовні експрес-тести на коронавірус

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода.

Додатково до тестувань методом ПЛР зараз з’явилися нові експрес-тести на антиген. Вони визнані ВООЗ і рекомендовані для застосування при масовому тестуванні. Ми робимо все можливе, щоб найближчим часом, на наступному тижні, в Україні вже з’явилися ці тести, які будуть безкоштовними для людей”.

За словами Ляшка, ці тести зможуть використовуватися сімейними лікарями та мобільними бригадами. Також при госпіталізації хворого до лікарні медперсонал матиме можливість відразу зробити тест, бо тривалість отримання результату – від 15 до 30 хвилин, і для тестування не потрібні якісь спеціальні лабораторні умови.

Зазначається, що достовірність цих тестів така ж, як і в тесту ПЛР. Як самотужки здати ПЛР-тест на коронавірус – читайте тут.

Як повідомлялося раніше, перші вакцини проти коронавірусу з’являться у світі навесні 2021 року. А необхідна доза вакцини проти COVID-19 коштуватиме для українця орієнтовно 1000 грн.

Нагадаємо, Віктор Медведчук попросив продавати Україні російську вакцину у Путіна  під час приватної зустрічі. Роти російської вакцини від COVID-19 цього різко виступила “ЄС”, заявивши, що не дасть зробити з українців піддослідних Кремля. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...