Місто засинає, Київавтодор прокидається: показали як столичні дороги отримують “новий дорожній одяг”

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 16.06

Наразі тривають середні ремонти на 28 об’єктах. Загалом, упродовж року поточними середніми ремонтами оновимо 65 столичних об’єктів.

Місто засинає, Київавтодор прокидається: показали як столичні дороги отримують “новий дорожній одяг”
Фото нічних ремонтів київських вулиць оприлюднив у соцмережі заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.
 
Чиновник похвалився, що минулої ночі влаштовано покриття кільцевої розв’язки на перетині вулиць Милославської і Радунської (близько 3500 м2). Тепер  вся ділянка вулиці, на якій триває капітальний ремонт, – у новому асфальтовому покритті. Для підвищення міцності конструкції дорожнього одягу між шарами асфальту влаштовано полімерну сітку.
Густєлєв також поінформував, що одночасно, до кінця червня фінальне асфальтування виконають на вул. Борщагівській (від просп. Повітрофлотського до Індрустріального шляхопроводу) та на просп. С. Бандери (від просп. Оболонського до вул. О.Теліги).
 
“Наразі тривають середні ремонти на 28 об’єктах. Зокрема, просп. Маяковського, вул. Прорізній, Турівській, Коласа, Осиповського, Будівельників, Костьольній та інших. Новий дорожній одяг вже з’явився на просп. Шухевича та Миру, вул. Березняківській, Тимірязєвській, пров. Патона.
Загалом, упродовж року поточними середніми ремонтами оновимо 65 столичних об’єктів”, –  підсумував він.
 
Він також нагадав,  що масштабні ремонти тривають по всьому місту, і  незабаром розпочнеться реконструкція вул. Андріївської, капітальний ремонт просп.Героїв Сталінграда, вул. Франка (продовження).
 
Відомо, у Києві презентують книгу про перипетії на головній вулиці країни.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...