Хвиля пожеж в Чорнобильській зоні збита, – Аваков

09:01 27.04

26 квітня у зоні відчуження триває робота з ліквідації пожеж, проте всі джерела вогню ліквідовані. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 2 осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, та торф’янику.

Хвиля пожеж в Чорнобильській зоні збита, – Аваков

Як заявив у Twitter міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який проінспектував Чорнобильську зону разом з президентом Володимиром Зеленським, хвиля пожеж тут збита, всі джерела вогню ліквідовані, загроз немає.

  

За даними ДСНС, на 7:00 26 квітня, для облаштування протипожежних розривів залучено додатково 5 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Технікою створено 987 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1 тис. 50 чоловік та 250 одиниць техніки, у тому числі 2 вертольоти. О 7:44 вертоліт Мі-8 вилетів з м.Ніжин для гасіння пожеж у Зоні відчуження.

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,015 мР/год., Київська область – 0,011 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год.).  

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, вогонь знищив у Чорнобильській зоні тисячі гектарів дерев – тварини шукають їжу, від пожежі врятували двох білченят, а також обпалене та хворе лоша.

Раніше пожежник зняв, як його команда проривалась на авто через вогонь, а  “Великий Київ” опублікував жахливі фото та відео пожежі в Чорнобильскій зоні, де знищені будинки, і кадри палаючого Чорнобиля з висоти пташиного польоту. Також дрон зняв відео, на якому видно, що замість колись пишного лісу, лишилися лише згарища.

Читайте також:

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...