Хто не встигне – проґавить: 3 травня останній день реєстрації абітурієнтів до участі в мультипредметному тестуванні-2023

Автор: Оксана Тупальська
05:16 03.05.2023

Зареєструватися учасникам Національного мультипредметного тестування, який надає можливості вступу до вишів України, можна до вечора 3 травня. До 7 травня дозволяється вносити правки до вже наданої інформації.

Хто не встигне – проґавить: 3 травня останній день реєстрації абітурієнтів до участі в мультипредметному тестуванні-2023
Світлодіодне освітлення

Зареєструватися на НМТ можна за посиланням.

До 7 травня ще буде можливість змінити деякі дані:

  • додатковий предмет,
  • місце перебування у дні складання тесту
  • участь у додаткових сесіях  

Під час вступної кампанії – 2023 буде більше порівняно з 2022 роком обов’язкових предметів на НМТ. Це:

  • українська мова,
  • математика,
  • історія України
  • одна з чотирьох іноземних мов

Мінімальний конкурсний бал для можливості подаватися до відбору на бюджет – 130. Меншим може бути сумарний результат в дітей загиблих захисників України, які претендують на навчання в виші.

Для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», «Охорона здоров’я» конкурсний бал для вступу має бути не меншим ніж 150.

Для спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», спеціальності «Фармація, промислова фармація» бал не може бути меншим ніж 140.

Не буде поділу бюджетних місць між вступниками після 11 класу та коледжів – усі братимуть участь у спільних конкурсах.

Нагадаємо, “ВК” розповідав, що абітурієнти з тимчасово окупованих територій цього року можуть вступати до вищих навчальних закладів дистанційно, не складаючи національний мультипредметний тест. 

Цікаво, що Київська консерваторія потрапила до ТОП-100 найавторитетніших вишів світу. Тоді як університет Шевченка продовжує тримати безперечне лідерство за показниками даних наукометричної бази Scopus. А в університетській клініці  університету Богомольця відкрито кабінет комп’ютерної томографії. На днях стартував  спільний Проєкт Університету Шеффілда та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Великий Київ у Google News

підписатися