Гуляємо та прибираємо. Кияни збираються навести лад у парку на Жмаченка

Автор: Любава Лисичкіна
22:17 05.04

У Дніпровському районі жителів запрошують на корисну прогулянку парком. Завжди корисно не тільки подихати повітрям, але й зробити місце власного відпочинку чистіше.

Гуляємо та прибираємо. Кияни  збираються навести лад у парку на Жмаченка
Як ідеться на сторінці заходу, сосновий ліс на ділянці на вул. Генерала Жмаченка, 20 зараз у жахливому стані. Тут повалені дерева, сміття, пляшки.
 
Організатори планують не тільки прибрати сміття, але й  зняти рештки незаконного забору та відкрити нову зелену зону для всіх бажаючих. Там вже встановлений спортивний майданчик, до якого потрібно розчистити прохід.  
 
Зазначається, що  при прибиранні слід не  забувати про  карантинні обмеження – користуватися антисептиками, одягати маску при спілкуванні з іншими людьми та не гуртуватися великими групами.
 
“Ділянка велика, тож гуляємо та прибираємо починаючи з 11.00 10 квітня. Небайдужі сусіди принесуть з собою садовий інвентар, рукавиці, пакети для сміття. Якщо хтось може допомогти технікою для вивозу, будемо вдячні”, – ідеться в анонсі заходу.
 
До слова, під час толоки на стадіоні «Відрадний» серед сміття були навіть старі дивани.
 
Нагадаємо, в Києві стартував місячник благоустрою. Як відомо, через карантин традиційні весняні толоки перенесені на квітень, але кожен все рівно може допомогти зробити місто чистішим. 
 
Крім цього не слід забувати, що Київ перебуває у “червоній” зоні, тож під час прибирання парків слід дотримуватися соціальної дистанції та маскового режиму, якщо поруч є люди. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...