Головне бомбосховище Києва, призначення голів РДА по-новому та флешмоб у Facebook: топ-3 новини дня

Автор: Марія Супрун
21:04 26.01.2022

Сьогодні стало відомо, який об’єкт в Києві стане головним бомбосховищем на випадок вторгнення РФ. Крім того, голів РДА в столиці почали призначати по-новому. Тим часом, українці запустили патріотичний флешмоб у Facebook.

Головне бомбосховище Києва, призначення голів РДА по-новому та флешмоб у Facebook: топ-3 новини дня
Світлодіодне освітлення

“Великий Київ” зібрав для Вас топ-3 новини середи, 26 січня.

Головне бомбосховище Києва

Західні країни говорять про загрозу повномасштабного російського вторгнення в Україну найближчим часом. У Києві напрацьовують чіткий план та назвали об’єкт, який стане головним бомбосховищем міста на випадок вторгнення РФ. Про це розповів мер Києва Віталій Кличко. Він також нагадав, що у випадку надзвичайної ситуації в місті звучатимуть сирени, які будуть сповіщати про загрозу.

У Києві напрацьовано чіткий план, надана інформація щодо бомбосховищ, які розташовані поблизу певних об’єктів. Ключовим бомбосховищем у Києві також визначено Київський метрополітен, який, не дай Боже, у випадку часу “Ч”, буде готовий прийняти людей, які зможуть сховатися під час можливого нападу“, – сказав Кличко.

За даними КМДА, більшість бомбосховищ в Києві не пристосовані для тривалого перебування, там можна перечекати лише “критичний момент” – дві-три години.

Читайте також: The Times присвятив статтю 52-річній киянці, яка озброїлася карабіном і готова стріляти в окупанта

Призначення голів РДА по-новому

Днями Кабінет міністрів змінив порядок призначення та звільнення голів районних адміністрацій. І від учора подання на призначення голови робить прем‘єр міністр, а затверджує Володимир Зеленський. Так само і з звільненнями.

Відповідно до цього, сьогодні вже було звільнено трьох голів районних державних адміністрацій в Києві: Дарницької, Дніпровської і Шевченківської РДА.

За словами депутата Київради, заступника голови фракції “Європейська Солідарність – Київ” Олександра Погребиського, таким чином “зелена влада узурпує виконавчу владу в Києві”.

Патріотичний флешмоб у Facebook

Тим часом стрічка у Facebook замайоріла жовто-блакитними прапорцями на аватарках – українці запустили патріотичний флешмоб.

Люди масово встановлюють рамки із українським прапором на своїх фотографіях профілю на підтримку єдиної цілісної мирної України у зв’язку із можливими загрозами військової агресії з боку РФ.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися