“Зелена влада узурпує виконавчу владу в Києві”: Олександр Погребиський про призначення голів РДА

Автор: Марія Супрун
20:20 26.01

Днями Кабмін змінив порядок призначення та звільнення голів районних державних адміністрацій. І від учора подання на призначення голови робить прем‘єр-міністр, а затверджує їх президент Володимир Зеленський. Так само – і з звільненнями.

“Зелена влада узурпує виконавчу владу в Києві”: Олександр Погребиський про призначення голів РДА

За словами заступника голови фракції “Європейська Солідарність – Київ” Олександра Погребиського, таким чином “зелена влада узурпує виконавчу владу в Києві”.

Погребиський зазначає, що до сьогодні в Києві був баланс: з десяти районів голів п’яти РДА призначала місцева влада, ще п‘ять – центральна влада.

Ми всі бачили каруселі з намаганням влади протиснути Законопроєкт про столицю, але коли зробили соціологічні заміри, то зрозуміли, що при формуванні районних рад, шансів мати владу в Києві у «Слуг народу» немає. Тож обрали метод узурпації, через зміни в постанові, і таким чином голів районних державних адміністрацій в Києві президент Зеленський призначатиме в ручному режимі, без узгодження з обраною киянами місцевою владою“, – підсумував депутат.

Нагадаємо, сьогодні звільнено трьох голів районних державних адміністрацій в Києві: Дарницької, Дніпровської і Шевченківської РДА.

Великий Київ у Google News

підписатися