Гогілашвілі з “невпізнанним їб**ом” прокоментував своє звільнення

Автор: Володимир Хлєбников
14:05 13.12.2021

Кабінет міністрів України звільнив Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ після скандалу на блокпосту в Донецькій області. Сам чиновник стверджує, що за два роки перебування на посаді встиг багато чого зробити, тому йому не соромно.

Гогілашвілі з “невпізнанним їб**ом” прокоментував своє звільнення

Розпорядження № 1639 про звільнення Гогілашвілі 13 грудня підписав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Раніше повідомлялося, що Гогілашвілі, який “прославився” на всю Україну своєю неадекватною поведінкою на блокпосту в Донецькій області, потрапив у базу сайту “Миротворець”.

Звільнити Гогілашвілі Олександра Генріховича з посади заступника Міністра внутрішніх справ України за власним бажанням“, – сказано в документі.

Сам фігурант скандалу подякував за роботу “професіоналам, які чесно і віддано роблять свою справу“.

Дякую співробітникам Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України та всім тим, з ким працював в цей час в Міністерстві. Так, я винен. Це показовий приклад для всіх, як не треба себе поводити. Мені соромно за свою емоційність та нестриманість, але мені не соромно за роботу, яку ми зробили за більш як два роки”, – написав він на сторінці у Facebook.

Примітно, що сторінка називається “Олександр Гогілашвілі заступник міністра внутрішніх справ України”, а можливість додати на ній коментарі, обмежена.

Нагадаємо, 11 грудня в мережі з’явилося відео, на якому Олександр Гогілашвілі на в’їзді до Донецької області поскандалив із правоохоронцями через те, що ті зупинили його автівку. Зокрема, він звинувачував копів у тому, що вони досі не впізнають його. Гогілашвілі заявив, що він єдиний заступник міністра “з таким е*алом”, а також погрожував поліцейським і ліз у бійку.

Читайте також: Заступник міністра Гогілашвілі “бикує” не вперше. Інцидент у Києві (ВІДЕО)

Пізніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що ініціює проведення розслідування інциденту за участю свого заступника та усунення його від посади на цей період. Сам Гогілашвілі вибачився “за свою зайву емоційність” і пообіцяв сприяти проведенню розслідування.

Своєю чергою президент Володимир Зеленський зазначив, що на інцидент з Гогілашвілі може бути тільки одна реакція – звільнення. З вимогою про звільнення заступника очільника МВС також виступила партія “Європейська Солідарність”, зазначивши, що Гогілашвілі “дискредитує саму назву міністерства”.

За даними ЗМІ, дружина Гогілашвілі Марія Левченко є особистою помічницею президента Зеленського.

Великий Київ у Google News

підписатися