Гогілашвілі, який обматюкав поліцейських, поповнив базу сайту “Миротворець” (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
12:59 13.12.2021

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі, який “прославився” на всю Україну своєю поведінкою на блокпосту в Донецькій області, потрапив у базу сайту “Миротворець”. Свою трудову кар’єру український чиновник почав у Росії.

Гогілашвілі, який обматюкав поліцейських, поповнив базу сайту “Миротворець” (ФОТО)

Гогалішвілі звинувачують у порушенні законодавства України щодо громадянства, нападі на поліцейських під час виконання ними службових обов’язків, а також у привласненні повноважень у спробі керівництва співробітниками Національної поліції України.

У понеділок, 13 грудня, кілька джерел повідомили, що Кабінет міністрів ухвалив рішення про звільнення Олександра Гогалішвілі.

Першим місцем роботи Гогілашвілі став дитячий садок у російському місті Ростов-на-Дону. Протягом 1995 – 1996 років він був вихователем… Чотири роки займався підприємницькою діяльністю. У 1998 році, коли Гогілашвілі нібито займався “підприємництвом”, він був визнаний винним російською Фемідою. Був звинувачений за двома пунктами звинувачення — замахом на шахрайство у великих розмірах організованою групою та підробкою державних документів. Покарання – п’ять років умовне… Коли Гогіашвілі отримав українське громадянство, точних даних немає. Втім, ще у листопаді 2015 року йому було видано посвідчення на тимчасове проживання“, – йдеться в статті на сайті “Миротворця”.

Олександр Гогілашвілі та російський боксер і депутат Микола Валуєв

Олександра Генріховича Гогілашвілі було призначено на посаду заступника міністра внутрішніх справ у вересні 2019 року. Він займається питаннями формування та реалізації у межах компетенції відомства держполітики у сфері офіційного обігу наркотиків, правоохоронних заходів протидії наркоманії та наркозлочинності, реабілітації наркозалежних. У жовтні 2020 року він був нагороджений президентом Володимиром Зеленським орденом “За заслуги” III ступеня. Є майстром спорту з дзюдо.

За даними “Миротворця”, його дружина, Марія Левченко, є особистою помічницею глави держави.

Читайте також: Заступник міністра Гогілашвілі “бикує” не вперше. Інцидент у Києві (ВІДЕО)

Нагадаємо, 11 грудня в мережі з’явилося відео, на якому Олександр Гогілашвілі на в’їзді до Донецької області поскандалив із правоохоронцями через те, що ті зупинили його автівку.

Пізніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що ініціює проведення розслідування інциденту за участю свого заступника та усунення його від посади на цей період. Сам Гогілашвілі вибачився “за свою зайву емоційність” і пообіцяв сприяти проведенню розслідування.

Своєю чергою президент Володимир Зеленський зазначив, що на інцидент з Гогілашвілі може бути тільки одна реакція – звільнення. З вимогою про звільнення заступника очільника МВС також виступила партія “Європейська Солідарність”, зазначивши, що Гогілашвілі “дискредитує саму назву міністерства”.

Великий Київ у Google News

підписатися