Вимагаємо відставки заступника міністра внутрішніх справ за ганебну поведінку в зоні ООС – Геращенко

Автор: Марія Супрун
21:25 11.12.2021

«Європейська Солідарність» вимагає негайної відставки заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, який дискредитує саму назву міністерства і дозволив собі хамську поведінку і нецензурну лайку до поліцейських, які сумлінно виконували свою роботу в зоні ООС – на території, що потребує особливої уваги до законності і правопорядку.

Вимагаємо відставки заступника міністра внутрішніх справ за ганебну поведінку в зоні ООС – Геращенко

Про це у соцмережах написала співголова фракції Ірина Геращенко.

«Наша фракція покладає повну відповідальність за дії цієї особи на Зеленського, за вказівкою якого було призначено замміністра як близького знайомого президента. Кумовство в дії – ось що ми бачимо на цьому ганебному відео», – прокоментувала Геращенко скандальне відео, де заступник міністра в нецензурній формі принижує правоохоронців на блокпосту.

Від міністра Дениса Монастирського фракція вимагає негайного звільнення неадекватного заступника і публічних вибачень перед поліцейськими за дії Гогілашвілі. 

«Гогілашвілі відповідає за боротьбу з наркотиками, до речі, а сам поводиться як гопник. Нагадаю – в нинішній владі виключно матюками з оточуючими розмовляє не лише цей замміністра внутрішніх справ. Назагал, так розмовляють всі слуги. В парламенті теж. Зокрема, в Регламентному комітеті зараз знаходиться моє звернення щодо дій народного депутата  Ковальчука. Безкарними залишаються дії  голови правління Укрексімбанку Мецгера і його охорони, які побили журналістів», – зазначає Геращенко. 

Нагадаємо, заступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі під час поїздки в зону ООС  влаштував розбірки, коли на першому блокпості його зупинила поліція (ВІДЕО). 

Великий Київ у Google News

підписатися