Гаряче водопостачання припинили у 5 районах (АДРЕСИ)

11:28 15.05

Разом із послабленням карантину в Києві розпочалися гідравлічні випробування тепломереж. На першому етапі, який триватиме близько двох тижнів – до 25 травня, випробування ведуться у 5 районах, а це приблизно 20% будинків столиці.

Гаряче водопостачання припинили у 5 районах (АДРЕСИ)

Про це повідомляє “Київтеплоенерго”.

Адреси будинків, де тимчасово відсутня гаряча вода через гідравлічні випробування мереж, можна знайти на сайті підприємства. 

Зазначається, що такі випробування – обов’язковий етап підготовки теплового господарства міста до наступного опалювального сезону.  Їх мета — перевірка роботи системи теплопостачання та виявлення її слабких місць для ремонту в міжопалювальний сезон та зменшення аварійності взимку, а відповідно — відключень тепла.

Читайте також: У столичних будинках відремонтують більше 1000 лічильників тепла (АДРЕСИ)

Нагадаємо, на початку карантину мер Києва Віталій Кличко дав доручення не відключати гарячу воду споживачам під час дії обмежувальних заходів. А ще міська влада звернулась до Кабміну з пропозицією змінити формат гідравлічних випробувань теплових мереж, щоб зменшити терміни, коли в будинку відсутня послуга гарячого водопостачання під час проведення тестувань трубопроводів.

загрузка...

Як повідомлялось, столичні ТЕЦ також готують до зими. 

загрузка...