Фронтмен “Крематорію” і співак з Хору Турецького поповнили “чорний список”

20:57 16.02

Список осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, поповнився черговими “героями”.

Фронтмен “Крематорію” і співак з Хору Турецького поповнили “чорний список” Фото: Хор Турецького
Як повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної політики ,  музиканти неодноразово давали концерти в окупованому Росією Криму.
 
Зокрема, мова йде про засновника і вокаліста  російської рок-групи “Крематорій” Армена Григоряна  і  учасника музичного колективу Хор Турецького  Ігоря Звєрева.  Відомо, що колеги Звєрєва по хору –  Павло Бердников , Олексій Александров , Михайло Кузнєцов  і Олег  Бляхорчук , були внесені до списку тиждень тому, 11 лютого. 
 
Як відомо, процедура “наповнення” списку  здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати “включати” чи “не включати” до списків МКІП не наділено ( міністерство здійснює оприлюднення переліку і оновлення).
 
На сьогодні в списку осіб, які представляють загрозу нацбезпеці України, значаться 176 прізвищ.  
 
Нагадаємо, раніше до списку артистів, які не можуть виступати в Україні поповнився   російськими співачками Альоною Апіною і Юлією Глібовою. російський виконавець Філіп Кіркоров не зможе в’їхати в Литву впродовж п’яти років. Його внесли до списку небажаних осіб через публічне виправдання окупації Росією Криму.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...