Ще дві російські зірки потрапили в “чорний список” Мінкульту

Автор: Любава Лисичкіна
23:37 26.01

“Чорний список” артистів, які не можуть виступати з концертами в Україні, поповнився. До нього увійшли російські співачки – Альона Апіна і Юлія Глібова (Беретта).

Ще дві російські зірки потрапили в “чорний список” Мінкульту

Як повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної політики , Альона Апіна  і Юлія Глєбова (Беретта, з групи “Стрілки”) становлять загрозу нацбезпеці України.

У відомстві зазначають,  що зробили це  відповідно до  листів від  Служби безпеки України, в яких йшлося про  включення до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, громадянок РФ  Глєбової та  Апіної. 

Відповідними наказами МКІП від 22 січня російських артисток було включено до переліку.

У відомстві зауважують, що процедура “наповнення” списку  здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати “включати” чи “не включати” до списків МКІП не наділено ( міністерство здійснює оприлюднення переліку і оновлення).

З повним  Переліком   можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України в рубриці «ООС» підрубриці «Інформація»

Нагадаємо, російський виконавець Філіп Кіркоров не зможе в’їхати в Литву впродовж п’яти років. Його внесли до списку небажаних осіб через публічне виправдання окупації Росією Криму.

Великий Київ у Google News

підписатися