Фокін пропонує створити міжнародний уряд на території ОРДЛО

19:37 21.09

Заступник голови делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін для проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей пропонує створити на цій території тимчасовий міжнародний уряд.

Фокін пропонує створити міжнародний уряд на території ОРДЛО

Про це Фокін розповів у інтерв’ю “Українському радіо“.

Я повністю згоден з тим, що перш ніж проводити вибори, треба гарантувати безпеку. А як – вирішувати керівництву країни. Як один із засобів я б запропонував використовувати мандат Ради безпеки і створити на цих територіях тимчасовий міжнародний уряд”, – заявив Фокін.

Водночас, Фокін заявив, що через місяць може припинити свою участь в роботі ТКГ.

Якщо я не отримаю підтримку від влади, я буду змушений піти. Хоча знаю, що дуже багато людей будуть розчаровані, тому що мені довіряють і чекають від мене позитивних рішень. Я мову ультиматуму не визнаю. Потрібно завжди шукати компроміс. Але, власне, якщо зараз протягом місяця ніхто не вислухає мої окремі пропозиції, то я напевно задумаюся над цим”, – зазначив Фокін.

Як повідомлялося, напередодні заступник голови української делегації на переговорах в Мінську, перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донбасу і за загальну амністію. Згодом Аваков та Єрмак відреагували на заяву Фокіна щодо амністії бойовиків.

загрузка...

Нагадаємо, нещодавно Вітольд Фокін увійшов до складу української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, а Леонід Кравчук очолив її замість Леоніда Кучми.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...