ФК “Динамо” U19 перемогло у Туреччині однолітків з данського “Роскільде”

Автор: Марина Максенко
18:11 23.02.2023

Юні футболісти київського “Динамо” U19 провели у четвер контрольний матч під час тренувального збору у Туреччині проти ровесників з з данського клубу “Роскільде”.

Світлодіодне освітлення

Українська команда перемогла з рахунком 3:2, повідомляє сайт клубу.

Підопічні Ігоря Костюка розпочали гру активно, але пропустили з першого ж удару суперника по воротах. Гравці “Роскільде” організували атаку з діагональним переведенням на лівий фланг, і нападник із району 11-метрової позначки замкнув простріл партнера – 0:1.

“Біло-синім” знадобилося чотири хвилини, аби відігратися. Котуха навісив на лівий кут воротарського майданчика, куди увірвався Маткевич та головою пробив повз воротаря – 1:1.

Утім, нічийний рахунок тримався лише хвилину. Захисник “Роскільде” з власної половини поля закинув м’яча в район штрафного майданчика, Погорілий з партнером не узгодив дії, і в підсумку гравець данської команди пробив з-за меж карної зони по порожніх воротах – 1:2.

Цього разу підопічним Ігоря Костюка знадобилося трохи більше часу, аби зрівняти рахунок. На 25-й хвилині високий пресинг приніс результат – після перехоплення м’яч відпасували у штрафний майданчик до Шарая, який пробив точно в кут – 2:2.

До перерви рахунок не змінювався, а після поновлення гри динамівцям вдалося уперше в матчі вийти вперед. Після подачі з кутового Котуха пробив головою, і м’яч від стійки залетів у ворота – 3:2.