Фільму про Зеленського, знятому у столичному метро, не дали престижну американську премію

Автор: Оксана Тупальська
17:26 16.01

Інтерв’ю з Президентом України Володимиром Зеленським, яке у жовтні 2022 року було записане в київському метро, влітку номінували на премію «Еммі-2023». Проте у січні 2024 року під час 75-ї церемонії нагородження «Еммі» в Лос-Анджелесі відзняту у Києві роботу коміка та ведучого не оголосили у жодній номінації.

Фільму про Зеленського, знятому у столичному метро, не дали престижну американську премію

Американську телевізійну нагороду «Еммі» вважають телевізійним аналогом «Оскара». Премію представляють три організації: Американська телевізійна академія, Американська національна телевізійна академія та Міжнародна телевізійна академія.

Випуск програми Девіда Леттермана «Мій наступний гість не потребує представлення», в якій взяв участь Президент України Володимир Зеленський знімали у жовтні 2022 року в київському метро. Його подавали на премію «Еммі-2023» в номінації «Найкращий інформаційний серіал або спеціальна програма». Проте у списках на відсзначення відеороботи не було. 

Водночас, до списку лауреатів потрапили серіал “Спадкоємці” виробництва НВО, комедійний серіал “Ведмідь” від FX Productions та короткий серіал “Сварка”, яку зняв для Netflix південнокорейський режисер Лі Сон Цзін. 

Раніше “ВК” розповідав про документальний фільм, знятий Девідом Латтерманом під час візиту в Україну та який розміщений на платформі Netflix. Гість гуляв центром української столиці, розказував про сигнали повітряної тривоги, які лунали у місті та записував своє інтерв’ю на станції Майдан Незалежності у підземці. 

Кіно про Володимира Зеленського могло б стати вигідним PR-проектом, адже навіть рік тому було обуліковано на офіційному каналі Офісу Президента України. Проте, як то кажуть, не судилося…

Великий Київ у Google News

підписатися