Електричка на Васильків, найбільша ковзанка, скумбрія по 8 грн – топ-3 новини дня

20:55 29.12.2021

Сьогодні протягом дня було багато різних новин, більшість з яких стосується новорічних свят, але і були ті, що стосуються транспорту, розваг та ін.

Електричка на Васильків, найбільша ковзанка, скумбрія по 8 грн – топ-3 новини дня

“Великий Київ” зібрав для Вас топ-3 новини середи, 29 грудня.

Електричка на Васильків

Зокрема, історичною миттю став запуск прямого залізничного сполучення між Васильковом та Києвом. Даний маршрут — частина проєкту Kyiv City Express.

Загалом між Києвом та Васильковом-2 щодня курсуватиме 18 рейсів приміських електропоїздів. Ранкові електропоїзди №6042 та 6046 Васильків-2 – Київ доїжджатимуть до столиці за 37 хвилин. Розклад – тут.

Найбільша ковзанка в Україні

Також стало відомо, що з 1 січня 2022 року в Києві на Льодовому стадіоні біля станції метро Іподром (вул. Глушкова, 9) відкриється найбільша в Україні ковзанка. Площа майданчика для катання на ковзанах становитиме 6000 кв. м.

Він стане чудовим місцем для романтичного побачення, теплої зустрічі з друзями або сімейного вікенду. Відвідувачам обіцяють магічний зимовий простір, де можна буде відчути дух різдвяних свят, зробити круті фотки для соцмереж або сімейного альбому.

ковзанка льодовий стадіон

Скумбрія по 8 грн/кг

Крім того, сьогодні весь день у соцмережах обговорювали першу леді Олену Зеленську, яка заявила, що купує заморожену скумбрію по 8 грн за кілограм.

Згодом Зеленська повідомила, що вона обмовилася у прямому ефірі, але користувачів це не зупинило.

До слова, Україна стає світовим лідером із цифрових документів. А розслідування щодо «Межигір’я» вже завершено.

Читайте також: Зимові свята в Києві: новорічні ялинки, виставки і вистави, майстер-класи, святкові локації

Великий Київ у Google News

підписатися