Історична мить. Між Васильковом і Києвом запустили пряме залізничне сполучення (РОЗКЛАД)

Автор: Галина Ворона
10:58 29.12.2021

Від сьогодні місто-сателіт Києва Васильків отримав пряме залізничне сполучення зі столицею, тож тепер мешканці передмістя без пересадок і набагато швидше зможуть діставатись на роботу і додому. Це стало можливим завдяки реконструкції дільниці Васильків — Васильків-2. Даний маршрут — частина проєкту Kyiv City Express.

Історична мить. Між Васильковом і Києвом запустили пряме залізничне сполучення (РОЗКЛАД)

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

Очікується, що у будні пасажиропотік на маршруті досягатиме відмітки 5–7 тисяч пасажирів на добу і це допоможе розвантажити Київ від найбільших у Європі заторів. 

електричка до василькова

За даними “Укрзалізниці”, згалом у межах реконструкції дільниці Васильків — Васильків-2 було встановлено 258 опор та електрифіковано 11 км колій, модернізовано 4 залізничні переїзди, капітально відремонтовано понад 10 км колій, укладено майже 9 км плітей безстикової колії та розчищено смугу відведення від дерев та іншої рослинності. Також на дільниці впроваджено сучасну мікропроцесорну систему стрілок та сигналів.

електричка до василькова

Крім того, у рамках реалізації проєкту збудовано нову пасажирську платформу в місті Васильків. Нова пасажирська платформа розташована безпосередньо в центрі міста Васильків, відтепер саме сюди курсуватимуть усі приміські поїзди з Києва.

електричка до василькова

Раніше вони прибували до станції Васильків 1, яка знаходиться в селищі Калинівка, що в 10 кілометрах від Василькова. Тобто мешканці міста Васильків витрачали додаткові час та кошти, щоб доїхати до залізничної станції. Нова платформа має систему звукового оповіщення пасажирів, встановлено систему відеоспостереження та інформаційні табло.

електричка до василькова

Загалом між Києвом та Васильковом-2 щодня курсуватиме 18 рейсів приміських електропоїздів. Ранкові електропоїзди №6042 та 6046 Васильків-2 – Київ доїжджатимуть до столиці за 37 хвилин.

електричка до василькова електричка до василькова

Нагадаємо, в межах проєкту City Express вже курсує електричка Буча-Київ (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися