08:55 03.07.2023

Молодіжна збірна України з футболу U21 вийшла до півфіналу Євро-2023.

Світлодіодне освітлення

У чвертьфіналі наша команда зіграла проти збірної Франції.

Футболісти зустрічалися не так давно, вони грали в одній групі відбору на Євро-2023 (U21). Тоді французи розгромили українців у себе вдома (5:0), а в номінально домашньому матчі для «жовто-синіх», що відбувся у Стамбулі, було зафіксовано нічию (3:3), повідомляється на офіційному сайті «Динамо».

Тренерський штаб команди на чолі з Русланом Ротанем під час вчорашньої гри випустив на поле двох динамівців – на лівий фланг захисту вийшов Костянтин Вівчаренко, а місце в центрі зайняв Володимир Бражко. Обидва футболісти в підсумку провели повний матч.

Розпочався поєдинок з переваги Франції, яка доволі швидко відкрила рахунок, але наші гравці ще до перерви не тільки відігралися, але й вийшли вперед – дублем відзначився представник «Шахтаря» Судаков.

Після перерви Україні вдалося не тільки втримати перевагу (французи забили, але гол скасували через офсайд), але й затвердити її – наприкінці другого тайму відзначився Бондаренко.

У підсумку матч чвертьфіналу Франція – Україна завершився з рахунком 1:3.

Нагадаємо, за вихід до фіналу Євро-2023 (U21) збірна України боротиметься з Іспанією. Поєдинок відбудеться 5 липня в Бухаресті на стадіоні «Стяуа».